Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

„Świąteczny prezent” Tede dla Pei, czyli bitwy część dalszy…

Zgłoś nadużycie
To już kolejny etap konfliktu pomiędzy warszawskim raperem Tede a Peją, reprezentującym poznański rap, tym razem jednak mamy do czynienia z odpowiedzią Jacka Granieckiego-Tede.

 

 

 

 

Diss pt. „Rewolucja" powstał przy gościnnym udziale Mrozu i jest oparty na glamrockowym hicie zespołu T. Rex „ Children Of The Revolution".

 

Przypomnijmy, że źródłem konfliktu pomiędzy raperami był incydent, który miał miejsce w Zielonej Górze, gdzie Peja prowokowany przez 15-letniego chłopaka nawoływał publiczność do samosądu. Wtedy właśnie Tede w następujący sposób podsumował postępowanie Ryszarda Andrzejewskiego-Pei :

„Gratulacje Rysiu, naprawdę jestem kurwa dumny, że biorę udział w tym samym przedsięwzięciu pt. polski hip-hop. Żenada, kurwa..."

 

Odpowiedzią Pei kilka dni później na koncercie w Warszawie były słowa:

„Co to za ziom, który wbija ci szpilę, chuj z takim ziomem..."

 

Tede nagrał aż 3 dissy na Peję na płycie „Note 2 Errata" a teraz atakuję z nowym utworem „ Rewolucja". Warto wspomnieć(jak podkreśla ekipa Warszafskiego Deszczu), że Tede rapuje na 3 i 4 części mixtape'a Dj-Decks'a, czyli najbliższego współpracownika Pei.

 

Natomiast Peja nagrał EP-kę „ Wszystko na mój koszt", która te z zawiera 3 utwory dissujące Tede: „Gruby pojazd z Tede 3", „TDF (The Dick Fucker)" i „Wszystko na mój koszt".

 

Teraz tylko możemy czekać na odpowiedź Pei na ,,Rewolucje" Tede, ciekawe tylko ile może trwać takie „odbijanie piłeczki"?... A Wy jak myślicie, który raper ma celniejszą ripostę? Bo ja mam swój bezkonkurencyjny typ.

 

 

 

 

 

 

<Źródło: Foto-Plotek.pl;>Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję